Addoor - zavolejte nám Zavolejte nám (+420) 603 470 543

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní horizontální žaluzie

Venkovní žaluzie představují nejefektivnější prvek exteriérové stínící techniky, protože účinně odstíní až 85% slunečního záření. Umožňují tak velmi účinně regulovat průnik světla do místností a současně zabraňují přehřátí interiéru v horkých letních dnech. Chrání též před škodlivými účinky slunečního záření. Jednoduché ovládání žaluzií je zajištěno automaticky el. pohonem (230V) nebo ručně klikou.

Komfort ovládání žaluzií lze zvýšit použitím centrálního systému řízení nebo dálkového ovládání.

Instalací automatických prvků lze samočinně regulovat ochranu proti slunci nebo poškození při silném větru. Denní samočinné nastavení polohy žaluzií může zajišťovat časový spínač. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií. Dlouhá životnost žaluzií je zaručena použitím vysoce kvalitních materiálů odolávajících vlivům venkovního prostředí. Venkovní žaluzie mají širokou oblast použití pro byty a domy. Jsou též vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov, obchodů a průmyslových hal.

LAMELA Z 90

Lamely tvaru „Z“ představují nejdokonalejší řešení díky tuhé speciálně profilované lamele s podélným gumovým těsnícím profilem. Jsou vyrobeny z hliníkového tvrzeného plechu o šířce 90 mm a síle 0,42 mm. Základní barevné provedení obsahuje 11 odstínů, další možností jsou odstíny ve vzorníku RAL. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky, na kterých jsou lamely ukotveny se zhotovují z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření.

Boční vedení je zajištěno nejčastěji vodícími lištami. Jsou vyrobeny z hliníku o rozměrech 20 x 20 mm. Tyto hliníkové lišty lze nahradit v případě zvláštních estetických požadavků vedením nerezovým lankem. Standardně jsou dodávány v barvě stříbrný elox, případně na objednávku také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo el.motorem.

Lamela Z90

LAMELA C 80

Lamely tvaru „C“ představují ekonomičtější řešení oproti lamelám tvaru „Z“. Na těchto lamelách není použit podélný gumový těsnicí profil. Řez lamely je ve tvaru písmene C. Jsou též vyrobeny z hliníkového tvrzeného plechu o šířce 80 mm. Základní barevné provedení obsahuje 11 odstínů, další možností jsou odstíny ve vzorníku RAL.

Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky, na kterých jsou lamely ukotveny se zhotovují z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření.

Boční vedení je zajištěno nejčastěji vodícími lištami. Jsou vyrobeny z hliníku o rozměrech 20 x 20 mm.

Standardně jsou dodávány v barvě stříbrný elox, případně na objednávku také v barvě RAL.

Ovládání je zajištěno klikou nebo el.motorem.

Lamela C80

Chci se nezávazně poptat